Podzimní exkurze do lesní školky - ZRUŠENA

21.9.2023 14:30 - 21.9.2023 18:30

Osobní zážitek nic nenahradí.

Máte už načteno nebo naposloucháno spoustu inspirace a potřebujete to vidět na vlastní oči? Nebo inspiraci naopak hledáte? Kouzlo se velmi často skrývá v detailu. A zároveň ne vše, co se vám líbí, lze použít u vás ve školce. S tím se pojí otázka “Proč to děláte zrovna tak a ne jinak.” Tu můžete položit jak lektorce, tak sami sobě, když uvidíte jiné řešení. Zveme vás ke zkušeným, kteří mají mnohaletou praktickou zkušenost s celoročním pobytem venku s předškolními dětmi.

„Osobnímu setkání se video (ač bylo velmi přínosné) nemůže vyrovnat. Bylo super sejít se s ostatními, kteří mají podobné záměry, vyměnit si s nimi kontakty. Také pomohou otázky ostatních, které by me třeba hned nenapadly."

„Naprosto fantastické."

O lektorce:
Mgr. Johana Passerin stála u založení Asociace lesních MŠ, kde působí dodnes jako členka Rady a koordinátorka Skupiny pro kvalitu. V lesní školce působí od roku 2010. Je ředitelkou lesní MŠ Hvězdy v lese, kterou v roce 2014 založila. Absolvovala čtyřleté studium waldorfské předškolní pedagogiky (2014) a mnoho stáží v předškolních zařízeních (Německo, Izrael, Dánsko, Švédsko, Rakousko, Skotsko a Island). Vystudovala speciální pedagogiku předškolního věku na Univerzitě Palackého v Olomouci (2020), kde dále studuje navazující magisterský obor Muzikoterapie (2023). Lesním školkám poskytuje konzultace a kolegiální podporu, přednáší zejména na téma volná hra, pohádky, svátky a tradice a potřeby malého dítěte a týmová práce v souladu na hodnotách.

Pro koho: zakladatele nových lesních školek, pro začínající průvodce, pro obce

Termín konání: čtvrtek 21. 9. 2023 od 14:30 - 18:30

Místo konání: LMŠ Hvězdy v lese, Huberova ul. (naproti domu č. 1), Praha 6 (mapa)

Cena: 1 290 Kč pro členy ALMŠ / 1 590 Kč pro ostatní

Přihlásit se můžete zde.  

Storno podmínky Školy lesem najdete zde.

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se