Podmínky účasti 2023

Letní školy se mohou účastnit zájemci z řad členů ALMŠ i široké veřejnosti. 14. Letní škola se koná od úterý 25. do pátku 28. 7. 2023. Předchází jí Slet, členská schůze ALMŠ, v pondělí 24. 7. od 15:00 do 18:00 hodin. 

 

PŘÍJEZD A ODJEZD

Ideální čas příjezdu na Letní školu je v pondělí 24. 7. mezi 13:00 a 14:30, kdy bude probíhat registrace. Od 15:00 se pro členy koná Slet, členská schůze ALMŠ. Program Letní školy začíná pondělním večerním ohněm, vzdělávací program úterý dopolední přednáškou. Doporučujeme přijet nejpozději v pondělí na večeři. Letní škola končí pátečním obědem, před kterým se uskuteční závěrečný kruh. 

 

MÍSTO KONÁNÍ

Ekocentrum Loutí, Loutí 4, 252 08 Rabyně, MAPA

Při cestování hromadnou dopravou přes Prahu vyhledávejte zastávku: Rabyně, Loutí. Pokud budete cestovat autem, snažte se prosím využít spolujízdu (vytvořili jsme dokument, který Vám komunikaci s ostatními účastníky usnadní). Parkování na parkovišti u Ekocentra bude zpoplatněno (50 Kč/den, poplatek se hradí na místě přímo Ekocentru).  

  

UBYTOVÁNÍ

V Loutí lze přespat ve vlastním stanu a spacáku ve stanovém městečku, kde budou kompostovací záchody, cisterna s pitnou vodou, osvěžující venkovní sprchy. V samotném Ekocentru hned vedle stanového městečka se nachází další sociální zařízení včetně sprch. Pro posezení nejen za horšího počasí bude možné využít velký stan.

PŘEČTĚTE SI PROSÍM DŮLEŽITÁ PRAVIDLA POBYTU V EKOCENTRU LOUTÍ

 

ÚČAST, PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Maximální kapacita akce je 140 účastníků v Ekocentru Loutí a 99 účastníků online.  

Střídání účastníků z jedné organizace v rámci jednoho místa není možné. Prosíme o respektování tohoto pravidla.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci Letní školy zúčastnit a odhlásíte se do 20. června, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 1000 Kč. Při odhlášení po tomto termínu činí storno poplatek 100% poplatku za program a ubytování. Stravné Vám bude vráceno vždy. Je také možné za sebe poslat náhradníka, a změnu jména ohlásit na email: martina.dvorakova@lesnims.cz. V případě zrušení akce pořadatelem se vracejí uhrazené částky v plné výši. V případě zásahu vyšší moci a nutnosti Letní školu zrušit, budou vráceny 2/3 účastnického poplatku.

 

CENA

Letní škola 2023 naživo pro členské organizace: Kč 3 900,-.
Letní škola 2023 naživo pro nečlenské organizace: Kč 4 900,-


Cena Letní školy naživo zahrnuje čtyřdenní program a ubytování (pondělí - pátek). Stravné se hradí zvlášť přímo Ekocentru Loutí, viz níže. Úhrada obou faktur je podmínkou nejen pro účast na Letní škole, ale také pro přihlášení se na odpolední dílny.
Koncem jara Vám po úhradě obou faktur zašleme přihlášku na odpolední dílny, které si vyberete dle svých preferencí. Čím dříve faktury zaplatíte, tím větší výběr dílen budete mít.

 

Letní škola 2023 online: Kč 690,- 
 

STRAVOVÁNÍ

Vegetariánské, veganské a hlavně vynikající! Loutí je místo v srdci přírody, obchod tu nenajdete. Na skromné osobní zásoby je možné využít společné lednice. 

Skladování větších zásob vlastních potravin a možnost soukromého vaření nelze zajistit. Vlastní stravování je i časově náročnější a v programu na něj není možné vyhradit více času.

Cena za plnou penzi 2023: 530 Kč/den (od pondělního večera do pátečního oběda budou účtovány 4 plné penze), celkem 2120 Kč.  

 

DĚTI A PSI

Přítomnost dětí ani psů na Letní škole není z kapacitních a organizačních důvodů možná. 

 

S SEBOU

  • Stan, spacák, karimatka. 
  • Ekologické hygienické potřeby a ručník (v ekocentru je kořenová čistička).
  • Vlastní hrnek na kávu/čaj, láhev na pití (ostatní nádobí poskytne ekocentrum).
  • Podsedák, sedací relaxační polštář (není nutné, ale pojedete-li autem, přibalte je, může se Vám hodit na přednášky i dílny).
  • Plavky.
  • Hudební nástroje.
  • Hotovost, v Loutí není bankomat, ale skvělé tržiště a možnosti občerstvení ano.
  • Jmenovku s názvem školky - např. nášivku - potěší nás a pomůže, pokud jí budete mít po celou dobu Letní školy.
  • Pěkné věci do tomboly.
  • Vybrané kousky z vašeho šatníku a knihovny do SWAPu.

 

KONTAKTNÍ OSOBY

Martina Dvořáková, ALMŠ, tel. 604 569 166 - produkce
Zuzana Knap, ALMŠ, tel. 608 558 685 - fakturace
Johana Passerin, ALMŠ, tel. 777 822 808 - program
Jan Šarapatka, Ekocentrum Loutí, email: jan.sarapatka@ekocentrumlouti.cz - fakturace stravy

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se