Zakládáme lesní MŠ

9.11.2018 10:00

Oblíbený seminář pro ty, kteří se chystají založit lesních mateřskou školu nebo klub a ty, kteří ji/ho založili a hledají oporu ve svých začátcích.

Přemýšlíte o založení lesního klubu? Stojíte na prahu nové cesty a jste neseni nadšením, nebo již poznáváte, kolik praktických otázek je potřeba vyřešit? Pak je tento seminář přesně pro Vás. Nechte se inspirovat, seznamte se s praktickými zkušenostmi i současnou legislativou.

Vydejte se s námi po stopách úspěšných zakladatelů před vámi a najděte odpovědi na otázky: Kolik lidí v týmu je potřeba? Kolik to stojí energie, fyzické práce, peněz? Jak oslovit rodiče a co je zajímá? Jak dlouho trvá cesta od záměru k prvnímu dni s dětmi v lese?

Zveme vás na praktický seminář, jehož prvořadým cílem je strhnout závoje iluzí, podívat se skutečné cestě za lesní mateřskou školou a klub zpříma do očí a poskytnout podporu těm, kteří již procházejí prvním zakladatelským rokem.

 

S prostředím lesních mateřských škol Vás seznámí: 

  • Tereza Valkounová, předsedkyně Asociace lesních mateřských škol
  • Johana Passerin, členka Rady ALMŠ a koordinátorka a hlavní pedagožka lesního klubu Hvězdy v lese

Lektorky představí hlavní principy fungování lesní MŠ (legislativní, provozní, pedagogické) a zároveň poskytnou dostatečný prostor pro dotazy účastníků.

 

Termín: 9.11.2018 10:00 - 17:00

Místo konání: Toulcův Dvůr, Kubatova 32/1, Praha 10, místnost Zátiší. Mapa.

Cena: 790 Kč členové ALMŠ a subjekty využívající Informační servis ALMŠ / 990 Kč ostatní

Pro koho: začínající lesní kluby a ti, kdo o jeho založení uvažují

Kontaktní osoba: Martina Dvořáková

Přihlašovací formulář zde.

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se