Průvodce do Lesní školky Venku v Ústí n/L (Poptávka)

<  Zpět na výpis

12. 6. 2019

Do naší lesní mateřské školy Venku hledáme novou posilu týmu. Jsme lesní mateřská školka fungující již druhým rokem a jsme zapsaní v rejstříku MŠMT. Letos po úspěšné inspekci.
Pokud Vás láká práce s dětmi venku v přírodě a máte patřičné vzdělání, neváhejte a ozvěte se :-)
Co nabízíme? - práci na HPP- neformální pracovní prostředí v krásném prostředí - práci s komunitou rodičů a jejich dětí - možnost individuálního přístupu k dětem při počtu 15 dětí na 2 pedagogy - dlouhodobou perspektivu, možnost školení a sebevzdělávání v lesní pedagogice- pozici vhodnou i pro absolventy.
Co požadujeme? - zkušenosti s prací s předškolními nebo mladšími školními dětmi - pedagogické vzdělání (min.kvalifikace chůva) - respektující přístup k dětem - dobrou psychickou, fyzickou a zdravotní kondici pro každodenní práci venku za každého počasí - aktivní vztah k přírodě - schopnost umět si poradit s nečekanými a novými situacemi - praxe s uměleckými aktivitami dětí vítána (zpěv, kresba, ruční tvorba, tanec, hra na hudební nástroj, divadlo)
Minimální kvalifikace:
pedagogické vzdělání jako učitel mateřské školy (není podmínkou), vychovatel, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako všeobecná sestra, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako dětská sestra, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako zdravotnický asistent, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako porodní asistent, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako zdravotnický záchranář, minimální kvalifikace chůva.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás mezi sebou uvítáme.
Bližší informace u koordinátorky Karolíny Kostínkové na info@skolkavenku.cz
web: www.skolkavenku.cz Fbc: Lesní školka Venku

Autor inzerátu: Lesní mateřská škola Venku, z.s

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se