Na Pasece

Aktuální členství: Lesní klub

Na Pasece

Adresa Hrobická 75, Zlín - Velíková, Anenská 119 Zlín-Jaroslavice
Web http://napasece.net
E-mail info@napasece.net

Lesní klub Na Pasece inspirovaný lesní mateřskou školou funguje již druhým rokem ve dvou třídách ve Zlíně - Velíkové a Zlíně - Jaroslavicích v době Po- pá 7:00 - 16:00. Můžete využít i svozu dětí s pedagogy z a do centra města.

Psst, povíme vám tajemství. Máme největší hernu na celém světě! Barevný les, rozkvetlá louka, šumící potok, to všechna jsou místa plná zážitků čekajících na nás - malé objevitele ze školky Na Pasece. Přiveďte své děti blíže k přírodě. Nechte je v klidu a pod trpělivým vedením našich pedagogů objevovat svět. Vám a Vašim dětem nabízíme: hru a učení v přírodě a s přírodou, malý kolektiv dětí, trpělivé pedagožky, které se naplno věnují Vašim dětem, zázemí školky v pevné budově. Velmi důležitý je pro nás osobní, laskavý, respektující přístup k dětem a jejich individuálním potřebám. S jeho pomocí vychováváme z dětí osobnosti s úctou k sobě, okolnímu světu a obecným lidským hodnotám.

Náš spolek vznikl v roce 2012, kdy jsme zahájili provoz lmš, postupně se k našim aktivitám přidaly další činnosti: Dopoledne v lese - pro maminky (tatínky) s dětmi do 4 let, příměstské tábory, semináře a kurzy v duchu filozofie lmš, enviromentální programy pro školy a školky, komunitní škola pro děti v domácím vzdělávání.

Kalendář akcí školky

  • Říjen 2019

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

  • Listopad 2019

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

  • Prosinec 2019

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se