Krizová komunikace

20.3.2020 10:00 - 20.3.2020 18:00

Čtvrtý blok v rámci otevřeného cyklu Cesta k dobré lesní školce. V pátek na téma krizové komunikace, v sobotu vědomé riziko.

S Terezou Valkounovou a Filipem Kršiakem o komunikaci v krizových situacích anebo jak neudělat z malého problému velký průšvih. 

Štěstí přeje připraveným a strach dobře prodává! Připravte se s námi na to, jak budete reagovat, až se vás zeptají, co se ve školce stalo. Krok za krokem rozebereme situace, o kterých často raději nepřemýšlíme (úrazy, nehody). Připravíme plán, co dělat, jakmile jste zavolali záchrannou službu a řešíte otázku, jak celou situaci komunikovat, aby emoce nepřerostly v nový konflikt. Kdo a kdy má mluvit s rodiči a jak se připravit na to, že se záchrannou službou může přijet rovnou i novinář s kamerou? Vycházet budeme z krizových situací, které lesní kluby a MŠ skutečně zažily.

Celodenní seminář se koná v rámci cyklu Cesta k dobré lesní školce, ve Světicích u Prahy. Lze se hlásit i na jednotlivé dny. My doporučujeme účastnit se celého cyklu všem lesním klubům, které nemají certifikaci. A pokud jste zatím necertifikovanou LMŠ, veřte, že tento cyklus Vám usnadní i přípravy na ČŠI. Za školku se můžete střídat, vyberte si každý svoje téma!

Podrobné informace o semináři zde, ceny a přihlášku najdete zde.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se