Krizová komunikace

20.11.2020 10:00 - 20.11.2020 18:00

S Filipem Kršiakem a Terezou Valkounovou o komunikaci v krizových situacích aneb jak neudělat z jednoho problému ještě větší průšvih.

 

Štěstí přeje připraveným a strach dobře prodává! Představíme různé mediální kauzy i způsoby, jak se k nim postavit čelem! Připravte se s námi na to, jak budete reagovat, až se vás zeptají, co se ve školce stalo. Co musíte a naopak nesmíte sdělovat? Jak tvoříme veřejné vyjádření, aby nikomu ještě více neublížilo? 

Na semináři připravíme kroky, co dělat, jakmile jste např. zavolali záchrannou službu a řešíte otázku, jak celou situaci komunikovat, aby emoce a rozporuplné informace nepřerostly v nový konflikt. Kdo a kdy má mluvit s rodiči a jak se připravit na to, že se záchrannou službou může přijet rovnou i novinář s kamerou? Vycházet budeme z krizových situací, které se skutečně staly. Ze semináře si odnesete konkrétní návod, jak tým připravit na něco, co se snad nikdy nestane, ale kdyby ano, vaše příprava bude vašim záchranným kruhem. 

O lektorech:

Filip Kršiak v minulosti externě spravoval pro Asociací lesních MŠ komunikaci s veřejností, vede filmový festival a také organizování alternativních táborů pro mládež. 

Tereza Valkounová stála u zrodu Asociace lesních MŠ, vyjednává podmínky pro existenci lesních MŠ v rámci českého legislativního prostředí, což často obnáší obhajobu "jiného" pedagogického přístupu. 

 

Termín konání: 20. 11. 2020, 10:00 - 18:00

Místo konání: Komunitní dům, Lesní 47, Světice (Praha - východ), 30 min. vlakem z Hlavního nádraží (2 - 4x za hodinu). Komunitní dům je ve Světicích vzdálen od nádraží 10 minut chůze, mapa.

 

Cena: 1 390 Kč pro členy a příjemce Informačního servisu / 1 750 Kč pro ostatní

Přihlásit se můžete zde.

 

V případě otázek kontaktujte, prosím, Martinu Dvořákovou.  

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se