• Chystáte své dítě k zápisu?
  Chystáte své dítě k zápisu?
  Na naší mapě můžete lesní školky hledat i podle kvality. Tu zaručuje naplňování Standardů kvality a na jejich základě udělená certifikace.
  Více informací
 • Cesta k dobré školce
  Cesta k dobré školce
  Kdo se bojí, nesmí do lesa. S námi se bát nebudete. Využijte příležitosti a přijeďte na některý z víkendových seminářů!
  Více informací

Aktuality

 • Lesní školky na Slovensku a v Litvě

  Poslední březnový týden strávil tým ALMŠ v Litvě. V rámci projektu Erasmus+ se zde uskutečnilo poslední z pěti školení, tentokrát na téma udržitelný leadership. U té příležitosti jsme pro Vás s Lenkou Hrúzovou, koordinátorkou lesní školky Tramtária a předsedkyní slovenské Asociace dětských klubů, a Žilvinasem Karpisem, ředitelem organizace Lauko darželis, která provozuje tři lesní školky v Litvě, shrnuli, jak fungují lesní školky v jednotlivých zemích. Za českou stranu na otázky odpovídala Klára Krchňavá, radní ALMŠ a předsedkyně spolku Kavyl, který v Jihomoravském kraji provozuje lesní MŠ a dva lesní kluby.

 • Úspěšná spolupráce lesních školek v zemích V4

  V rámci projektu Advokační strategie lesních školek v zemích V4 se uskutečnilo první setkání zapojených organizací se zástupci státní správy. Místem setkání byla Bratislava. Příště nás čeká setkání v Praze, následovat bude Budapešť a Varšava. Za ALMŠ se jednání zúčastnili Tereza Valkounová a Magda Kvítková.

Další aktuality

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se