Hledáme hlavu rodiny! (Poptávka)

<  Zpět na výpis

7. 3. 2017

Koukáš jak puk? To je skrytá kamera nebo co? Vidíš, my přitom fakt hledáme hlavu rodiny, naší rodiny. Pravda, ve školkový hantýrce se tomu říká ředitel nebo taky „říďa“. Jenže my nejsme úplně normální školka a taky nechceme úplně normální lidi! My jsme totiž lesní školka. Ale nééé zas ty malý stromky někde u lesa, ale lesní školka pro děti. Skutečně „doma“ jsme totiž všichni v lese, proto taky ten divnej název. Jsme tam pořád, když padaj trakaře, i když je venku Sahara. A jsme tam proto, že je nám tam nejlíp. Navíc máme pocit, že se tam naučíme všechno podstatný a ještě si to pořádně užijem. Otroctví už bylo přece zrušený dávno, tak proč se pořád mačkat někde v baráku. Celý je to v Třísově a jezdíme tam vlakem z Budějovic, ať pak nekoukáš. Chodí nás tam za ty roky docela banda, od patnácti do dvaceti každej den, a k nim vždycky dva dospěláci. To bys byl právě ty. Jeden z těch, co dětem občas připomenou aspoň nějaký pravidla, aby se tam nezabily, připravíš hezkej program, nebudeš se brát moc vážně a budeš na ně vždycky hodnej. Do lesa bys chodil tři dny v tejdnu, no a zbylý dva bys řediteloval. Budem totiž od září 2017 v rejstříku, víš? Konečně! Takže nějaký vykazování a papíry s tím holt budou.
Zatím dobrý? Ještě je tu pár věciček, co po tobě budeme chtít. Tak zaprvý, nechceme tu žádný trubky. Takže bys měl mít vzdělání pro učitele mateřské školy dle zákona a praxi tři roky buď učením nebo v jiné vedoucí pozici. Co to je vzdělání dle zákona? No jestli fakt nemáš šajn, asi šetři čas a koukni po práci někde jinde. Jestli si jenom nejseš jistej, zkus to prdnout do googlu, maj to tam. Pokud ses už v životě navíc vrhnul na školskej menežment, je to ještě větší pecka. Za chvílí totiž bude i lesní škola, víš? Tak bys mohl výhledově šéfovat všemu.
Taky chceme, abys už někdy s prckama dělal. Je totiž hrozný, když nevíš, která bije a co to vlastně obnáší. Takže na to budeme určitě koukat. A jestli ses nikdy nezajímal o lesní pedagogiku, montessori, waldorf či něco podobnýho, taky se nejspíš nedohodnem. Nebo to rychle opraš, ať zas neposloucháme ty obecniny o individuálním přístupu k dítěti. Na říďu to chce trochu víc.
Zajímá tě co za to? Ještě než s tím začneme, připomínáme, že u nás v DOMA V LESE se maká. Jestli hledáš zevling za slušnej plat nebo seš pomalej a moc ti to nepálí, nic z toho nebude. Když budeš dobrej, budeme si tě vážit, hýčkat a pěkně tě zaplatíme. Jako hlava rodiny nemůžeš přece žít o chlebu a vodě. Myslíme, že „tři pětky“ (30.000,-Kč) měsíčně za HPP budou dost ok. Přecijenom obvykle začneš v 7:45 a v 16:00 padla. No a když to všechno dobře půjde, nemusí to být konečná. Nástup chceme nejpozději v srpnu tenhle rok, ale klidně se můžem domluvit i dřív. Nabídnem ti taky další benefity, jako další vzdělávání, abys nám nezakrněl a taky skvělý oběd v biokvalitě za „paďocha“ každej den. Jestli si byl v minulý práci nemocnej, tak na to u nás zapomeň. Budeš furt na čerstvym vzduchu a zdravej jako řípa. No a hlavně budeš v práci s normálníma pohodovejma lidma a taky dost šikovnejma a chytrejma dětma. A to se přeci vyplatí!
Lesní rodina čeká na tvé životopisy a krátkej motivační dopis na prace@domavlese.cz. Jo a jestli si chceš fakt šplhnout - smartphona má dneska skoro každej - natoč místo motivačního dopisu krátký video. Je to takový osobnější. Znáš to – papír snese hodně, ale člověk je člověk. Kdyby bylo něco nejasnýho, volej Adélu 739340137 nebo Petra 605212396. Kdo dřív příde, ten dřív mele.
Tak ciao v lese!
Tým lesní školky Doma v lese

Autor inzerátu: Svobodná základní škola a lesní mateřská škola DOMA V LESE, z.s.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se