Připravujeme

T. VALKOUNOVÁ a J. PASSERIN: Zakládáme lesní mateřskou školu

čtvrtek 8. 12. 2016 od 18:30 do 20:30h v Praze. Hradešínská 47. I tento termín byl již naplněn. Přihlášky mohou vyplnit zájemci o nový termín.

 

Přemýšlíte o založení lesní mateřské školy? Pak je tento seminář přesně pro Vás. Nechte se inspirovat, seznamte se s praktickými zkušenostmi i současnou legislativou.

Láká vás založit lesní mateřskou školu? Stojíte na prahu nové cesty a jste neseni nadšením, nebo již poznáváte, kolik praktických otázek je potřeba vyřešit?

Vydejte se s námi po stopách úspěšných zakladatelů před vámi a najděte odpovědi na otázky: Kolik lidí v týmu je potřeba? Kolik to stojí energie, fyzické práce, peněz? Jak oslovit rodiče a co je zajímá? Jak dlouho trvá cesta od záměru k prvnímu dni s dětmi v lese?

Zveme vás na praktický seminář, jehož prvořadým cílem je strhnout závoje iluzí, podívat se skutečné cestě za lesní mateřskou školou zpříma do očí a poskytnout podporu těm, kteří již procházejí prvním zakladatelským rokem.

 

S prostředím lesních mateřských škol Vás seznámí předsedkyně Asociace lesních mateřských škol PhDr. Tereza Valkounová, PhD. a Johana Passerin, místopředsedkyně Asociace LMŠ a koordinátorka a hlavní pedagožka lesní MŠ Hvězdy v lese. Lektorky představí hlavní principy fungování lesní MŠ (legislativní, provozní, pedagogické). Další část bude probíhat formou panelové diskuze se zástupci vznikajících iniciativ a déle fungujících lesních MŠ. Těžištěm diskuze budou dotazy z řad účastníků semináře.

Seminář je přínosný pro zájemce o založení lesní MŠ, případně ty, kteří ji zakládají.

přihlašování: http://bit.ly/2cOKKV8

cena: 200/ 250/ 300Kč - členové a začínající iniciativy ALMŠ/ nečlenové při platbě předem/ všichni při platbě na místě

kontakt: martina.dvorakova@lesnims.cz

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se