Sedmikvítek

Aktuální členství:

Sedmikvítek

Adresa Na Kvíkalce, Mníšek pod Brdy
Web http://www.7kvitek.cz
E-mail essentia@7kvitek.cz
Rodinné centrum Essentia, které provozuje lesní mateřskou školku Sedmikvítek, jsme založili v roce 2013. Primárně proto, abychom v Mníšku pod Brdy nabídli rodičům a dětem alternativní předškolní vzdělávání. Máme rádi svobodu a chceme ji i pro naše děti. Chceme, aby trávily hodně času venku v přírodě, aby se s nimi jednalo jako s partnery a zároveň je pro nás důležité, aby měly i mužský vzor, který ve většině školek chybí. V naší školce děti provází vždy dva pedagogové - muž a žena.

Jako zázemí nám slouží zateplená a vytápěná jurta s dřevěnou podlahou, ve které děti odpočívají a v zimním období také tvoří. Většinu dne jsou ale venku, v blízkém lese.
Pravidelně navštěvujeme také různé kulturní akce, jezdíme na výlety a lezeme po skalách (v zimě jezdíme na lezeckou stěnu).

Kromě lesní mateřské školky provozujeme také letní příměstské tábory pro předškolní a mladší školní děti (vždy ve dvou skupinách). Také nabízíme velmi úspěšný lezecký tábor.

Mimo tyto aktivity v jurtě pořádáme pravidelné zájmové kroužky a workshopy pro děti, cvičení, besedy a různá setkávání pro dospělé. Pro celé rodiny organizujeme slavnosti vztahující se k různým obdobím roku a jezdíme na společné výlety (voda, hory apod.).
Naše aktivity můžete sledovat také na www.facebook.com/Sedmikvitek

Kalendář akcí školky

  • Březen 2017

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

  • Duben 2017

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

  • Květen 2017

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se