Pro členy

Praktický rozcestník

Jak vstoupit do Asociace lesních mateřských škol?
Členy ALMŠ se mohou stát fyzické i právnické osoby. Máte-li zájem o vstup do Asociace lesních MŠ, zaregistrujte se na našem webu. Vyplňte profil lesního klubu, nebo i školky, která ještě nevznikla. Po registraci na webu obdržíte uvítací email a vzorové stanovy z Infobalíčku. Na základě výzvy od koordinátorky členství v ALMŠ zaplatíte členský příspěvek ve výši stanovené pro daný kalendářní rok. Po splnění těchto kroků se stanete začínající iniciativou a můžete čerpat všechny členské výhody. 

Jak se začínající iniciativa stane členem ALMŠ?
Vznikající iniciativu navštíví jedna geograficky nejbližší členská lesní mateřská školka. Podrobnosti o návštěvě dostane školka v uvítacím emailu.
Po splnění potřebných kroků se stanete členem ALMŠ.

Členské příspěvky pro rok 2017 byly členům a vznikajícím iniciativám oznámeny newsletterem v lednu. Informace o nich jsou dostupné i v členské sekci.

 

Otázky a odpovědi

Zajímáte se o novinky ze světa lesních mateřských škol?
Navštivte prosím náš Facebook.

Hledáte informace o vzdělávacích akcích pro pedagogy?
V sekci Vzdělávání naleznete více informací.

Potřebujete aktuální přehled lesních mš?
Připravili jsme Mapu lesních mateřských škol.

Hledáte spolupracovníky?
Pro to je určená sekce Sháním/ Nabízím.

Co je Asociace lesních mateřských škol? 
Asociace sdružuje přes 140 lesních mateřských škol (tzv. lesních klubů) z celé České republiky. Naším dlouhodobým záměrem je vytvoření kvalitního prostředí pro rozvoj nových lesních klubů a zlepšování těch stávajících. Připravujeme nové zájemce na náročný proces vytvoření kvalitní lesní mateřské školy. Intezivně komunikujeme se státní správou a snažíme se zlepšit podmínky lesních mateřských škol i v rámci legislativy. Vzděláváme a připravujeme spousty kvalitních seminářů a workshopů včetně každoroční letní školy pro průvodce lesních MŠ a mezinárodní konference. Věnujeme se také rozšiřování povědomí o tom, co je dobrá a kvalitní školka pro veřejnost, prostřednictvím Standardů kvality.

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se