Otevřené semináře

<  Zpět na výpis

Semináře jsou vedle kontinuálních vzdělávacích programů důležitou součástí vzdělávácí činnosti Asociace LMŠ. Otevřené semináře se konají v průběhu celého roku a jsou určené každému zájemci, odborné veřejnosti, rodičům, studentům i dalším zájemcům za velice příznivou cenu.

 

Odkaz na podrobný přehled proběhlých a aktuálních seminářů najdete v levém menu a v kalendáři akcí.

 

Asociace LMŠ pořádá otevřené semináře v Praze pravidelně již od roku 2013, od roku 2016 i v dalších městech ČR. Představilo se na nich mnoho zajímavých osobností z České republiky i zahraničí např. uznávaná osobnost waldorského vzdělávání Wolfgang Sassmanshausen, pedagog a zakladatel německých "lesních družin" Gunther Grün – Oostinga, autor originálního konceptu Original Play O.Fred Donaldson, skotská pedagožka Cathy Bath, autorka knihy Slow Parenting a pedagožka Helle Heckmann z Dánska, zakladatelka jedné z prvních lesních MŠ v ČR Magdaléna Kapuciánová, speciální pedagožka a zakladatelka lesní MŠ a komunitní školy Jeden Strom Alena Laláková, psycholog Alek Lačev, průvodkyně dětí a rovněž zakladatelka LMŠ Johana Passerin a mnoho dalších.

Tématický záběr otevřených seminářů je velmi široký: od zákládání a provozu lesních MŠ, přes semináře o psychologii (např. vývoj dítěte nebo práce s chybou), pedagogice a jejích rozličných směrech, po kurzy podporující inovace ve vzdělávacích programech a zlepšování kompetencí průvodců a pedogogů dětí.

 

Koordinátorka otevřených seminářů: Johana Passerin

Produkční otevřených seminářů: Martina Dvořáková

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se