Podmínky účasti

Letní škola 2017 se koná v rámci projektu Rozvíjení kapacit LMŠ v ČR, který je podpořen z Evropského sociálního fondu a určen pro členské organizace ALMŠ. Letní školy se tedy mohou účastnit pouze základní, certifikovaní nebo čestní členové ALMŠ. Zástupci vznikajících iniciativ se mohou účastnit, pokud včas splní podmínky pro členství, které naleznete zde.

 

MÍSTO KONÁNÍ

MŠ Semínko, Kubatova 1/32, Praha 10 – Hostivař – areál Toulcova dvora

Doprava na místo viz: www.toulcuvdvur.cz/kontakty.

Spolujízda na Letní školu: můžete-li nabídnout volné místo v autě, jedno právě sháníte, nebo se chcete k někomu připojit třeba jen ve vlaku, kontaktujte se přes tento formulář.

 

UBYTOVÁNÍ

Přespat můžete 

  • ve vlastním spacáku přímo v mateřské škole Semínko (30 + 6 míst);
  • v maringotce lesní MŠ Lesníček (4 - 6 míst);
  • na pastvině ve vlastním stanu (15 stanových míst). 

Cena je pro všechny druhy ubytování stejná: 100Kč/osoba/noc, platí se v hotovosti při registraci. V MŠ je k dispozici WC, sprcha (společná ložnice sousedí s koupelnou, proto nelze zaručit nerušený noční klid). U maringotky je suché WC.

Je možné využít také ubytovnu v areálu Toulcova dvora, vhodnou zejména pro účastníky, kteří s sebou budou mít rodinu či kojené miminko (z kapacitních důvodů není možné, aby se účastníci s rodinou ubytovali přímo v MŠ). Bližší informace vč. cen jsou uvedeny na webových stránkách hostelu http://www.toulcuvdvur.cz/sluzby/ubytovani.

Ubytovnu doporučujeme objednat co nejdříve přes email: ubytovna@toulcuvdvur.cz. ALMŠ rezervovala několik pokojů, při objednávání pokoje můžete této předběžné rezervace využít.

 

STRAVOVÁNÍ

Snídaně si účastníci musí zajistit sami, ve školce je lednice a varná konvice. Káva a čaj jsou k dispozici nepřetržitě za drobný poplatek. V okolí Toulcova dvora je několik obchodů s potravinami. V místě NENÍ bankomat! Nejbližší je cca 15 minut cesty na sídlišti.

Obědy si účastníci mohou rezervovat při registraci v místní Zdravé jídelně. Denně je v nabídce polévka, jedno vegetariánské a jedno masité hlavní jídlo. Cena obědů je cca 100 – 120 Kč, platí se hotově na místě.

I letos se snažíme zajistit možnost objednání večeří ve Zdravé jídelně. Vyjednáváme rozšířenou nabídku. Možnost večeří potvrdíme.

 

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Asociace lesních MŠ hlídání dětí nezajišťuje. Účast dětí na programu Letní školy není z kapacitních důvodů možná. Pokud potřebujete mít s sebou dítě (např. kojence) prosíme, ubytujte se výhradně na ubytovně. Pro batolata je nutno zajistit si hlídání, aby nevyrušovaly ostatní účastníky.

 

ÚČAST, PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Letní škola je určena pro členy Asociace lesních MŠ. Maximální kapacita akce je 100 osob.

Střídání účastníků z jedné organizace v rámci jednoho místa není možné. Cílem Letní školy je také sdílení, poznání se mezi sebou, výměna zkušeností, což by při střídání lidí nebylo možné. Prosíme o respektování tohoto pravidla.

Každá členská organizace ALMŠ má k dispozici minimálně jedno místo. Přihlašování probíhá ve dvou až třech kolech. V prvním kole lze přihlásit pouze jednoho účastníka z každé členské organizace. Po uzavření prvního kola přihlášek, dne 15. 6. 2017, může každá organizace přihlásit do konce června druhého nebo i dalšího účastníka ve druhém kole.

 

PŘIHLÁŠKY

Přihlašování probíhá formou online formuláře.

 

CO S SEBOU? PŘÍSLUŠENSTVÍ MILÉ, NIKOLIV NUTNÉ

Není v našich silách vyrobit jmenovku pro všechny účastníky. Prosíme vás, abyste si domovenky/jmenovky se specifickým znakem vaší školky vyrobili. Přijeďte se jmenovkou, v čepici nebo klobouku, s odznakem, vlaječkou. Bude nás hodně, ať se poznáme!

Ze svojí školky nezapomeňte přivézt také řemeslné výrobky na trh! Mohou to knihy nebo výrobky a výtvory z vaší školky. Muzikanti nechť nezapomenou přibalit hudební nástroje, chystáme jam sessions!

 

KONTAKTNÍ OSOBY

Johana Passerin, johana.passerin@lesnims.cz, tel. 777 822 808 – produkce

Martina Dvořáková, martina.dvorakova@lesnims.cz, tel. 604 569 166 - ubytování, strava, kapacita atd.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se