• Aktualizujeme Infobalíček!
  Aktualizujeme Infobalíček!
  V roce 2018 se chystáme vydat aktualizované vydání Infobalíčku. Využili jste ho nebo byste ho rádi využili? Máte názor na to, co by v něm nemělo chybět, nebo jste ochotni sdílet příklady dobré praxe? Zapojte se a ozvěte se nám!
  Více informací
 • Ojedinělé evropské setkání
  Ojedinělé evropské setkání
  Mezinárodní konference střešních organizací LMŠ je vyvrcholením několika denního setkání evropských asociací a dalších zástupců lesních mateřských škol, které zorganizovala česká Asociace LMŠ. Účastnit se mohou zástupci jejích členských organizací.
  Více informací

Aktuality

 • Evropští lídři se sjíždí do Prahy

  Pětadvacet lídrů hnutí lesních mateřských škol z celé Evropy přijíždí do Prahy. Na čtyřdenním setkání (29. listopadu – 2. prosince 2017) se zúčastní debaty na téma legislativy a standardů kvality lesních mateřských škol na ministerstvu školství a v Senátu. Podívají se také do pražských lesních školek a o své zkušenosti se podělí na Evropské konference lídrů lesních MŠ. Na konferenci 1. 12. 2018 zbývá posledních pár volných míst, neváhejte a přihlašte se.

 • Hledáme manažera PR

  Rozšiřujeme stávající tým! Hledáme kolegu či kolegyni nadšeného do public relations. Nabízíme smysluplnou časově flexibilní práci v otevřeném prostoru pro vymýšlení strategie a její realizaci. Hledáme člověka se zkušenostmi v public relations a přinejmenším základní orientací v problematice lesních mateřských škol, který rád píše a dokáže zkrotit naše živelné i praktické cíle a nápady do smysluplné strategie, na jejíž realizaci se budeme společně podílet. Uzávěrka přihlášek je 30. 11. 2017.

Další aktuality

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se