• Expedice pro předškolní děti
  Expedice pro předškolní děti
  Jak pro děti připravit expedici za hmyzem či rostlinami? Přijďte 16. a 30. 10. do Bečovské botanické zahrady. Prozradíme Vám jak na to!
  Více informací

Aktuality

 • Zahraniční spolupráce

  Naše žádost v programu Erasmus+ uspěla! V následujících téměř dvou letech nás čeká pravidelná spolupráce s partnery ze Slovenska a Litvy. Spolu se slovenskou Kalimbou a litevským VSL Lauko darzelis připravuje ALMŠ pět mezinárodních vzdělávacích akcí, tři z nich budou uzavřené pouze pro týmy spolupracujících organizací a dvě budou určeny široké veřejnosti. Cílem projektu je prohloubení spolupráce v oblasti předškolního vzdělávání v přímém kontaktu s přírodou a výměna dobré praxe a to zejména v oblasti standardů kvality lesních mateřských škol, leadershipu a poradního kruhu.

 • Kam s námi na podzim?

  Podzim je tu v plné parádě a venku začíná být sychravo. Přijďte k nám na šálek čaje a rozšiřte si své obzory na některém z mnoha seminářů, které jsme pro Vás připravili. A kdyby Vám to náhodou nevyšlo, sejdeme se na Sletu! Kromě toho, že za pár dnů začínají druhé ročníky kontinuálních vzdělávacích programů podpořených z Evropského sociálního fondu v rámci projektu Rozšiřování kapacit lesních MŠ v ČR, máme pro Vás rozmanitou nabídku otevřených seminářů. Všechny najdete v sekci Otevřené semináře a že je z čeho vybírat! Začínáme dvoudílným seminářem o Nenásilné komunikaci s Marií Rumlenovou.

Další aktuality

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se