Aktuality na úvodní stránce

 • Chtějí peníze, ale nedodržují pravidla

  Novinka z blogu Terezy Valkounové. Kolotoč řešení stravování v lesních školkách pokračuje a je to jako v té pohádce..... Jsme přesvědčeni, že provoz lesních školek je bezpečný a zdravý. V České republice již sedm let funguje. Bez epidemie! Nyní potřebujeme zasadit naši dobrou praxi do právního rámce nakládání s potravinami. Víme, že to děláme jinak. To vyplývá z logiky toho, že jsme venku. A jak jsme na tom tedy teď?

  Detail článku

 • Projekt ESF přinesl spoustu užitku

  Na konci září skončil projekt Rozvíjení kapacit LMŠ v ČR podpořený Evropským sociálním fondem. Našim členům přinesl spoustu dobrého: nový Infobalíček, aktualizaci Standardů kvalitu a Průvodce jimi, pravidla zacházení s osobními údaji v lesních školkách, přehled vzdělávacích možností pro pedagogické pracovníky v LMŠ, vzdělávací kurzy, podporu legislativní činnosti a k tomu vzdělávací kurzy i unikátní setkání evropských lídrů lesních mateřských škol.

  Detail článku

 • Držíme Vám palce a jsme tu pro Vás

  Nový školní rok klepe na dveře, téměř všichni se v těchto chvílích chystáte na nový školní rok. Přejeme Vám hodně sil, oči a mysl dokořán a horu krásných zážitků. I tento školní rok budeme stát při Vás. Připravili jsme pro Vás několik kontinuálních kurzů i otevřené semináře, které Vám pomohou jak v pedagogických tak provozních otázkách. Nahlédněte do kalendáře, vybírejte a nezapomeňte, kdykoliv se na nás můžete obrátit i s žádostí o soukromou konzultaci.

  Detail článku

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se