Aktuality na úvodní stránce

 • Evropští lídři se sjíždí do Prahy

  Pětadvacet lídrů hnutí lesních mateřských škol z celé Evropy přijíždí do Prahy. Na čtyřdenním setkání (29. listopadu – 2. prosince 2017) se zúčastní debaty na téma legislativy a standardů kvality lesních mateřských škol na ministerstvu školství a v Senátu. Podívají se také do pražských lesních školek a o své zkušenosti se podělí na Evropské konference lídrů lesních MŠ. Na konferenci 1. 12. 2018 zbývá posledních pár volných míst, neváhejte a přihlašte se.

  Detail článku

 • Hledáme manažera PR

  Rozšiřujeme stávající tým! Hledáme kolegu či kolegyni nadšeného do public relations. Nabízíme smysluplnou časově flexibilní práci v otevřeném prostoru pro vymýšlení strategie a její realizaci. Hledáme člověka se zkušenostmi v public relations a přinejmenším základní orientací v problematice lesních mateřských škol, který rád píše a dokáže zkrotit naše živelné i praktické cíle a nápady do smysluplné strategie, na jejíž realizaci se budeme společně podílet. Uzávěrka přihlášek je 30. 11. 2017.

  Detail článku

 • Kam s námi na podzim?

  Podzim je tu v plné parádě a venku začíná být sychravo. Přijďte k nám na šálek čaje a rozšiřte si své obzory na některém z mnoha seminářů, které jsme pro Vás připravili. A kdyby Vám to náhodou nevyšlo, sejdeme se na Sletu! Kromě toho, že za pár dnů začínají druhé ročníky kontinuálních vzdělávacích programů podpořených z Evropského sociálního fondu v rámci projektu Rozšiřování kapacit lesních MŠ v ČR, máme pro Vás rozmanitou nabídku otevřených seminářů. Všechny najdete v sekci Otevřené semináře a že je z čeho vybírat! Začínáme dvoudílným seminářem o Nenásilné komunikaci s Marií Rumlenovou.

  Detail článku

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se